Plugins - Regenerate Thumbnails - Stable (latest release) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Attachment %d
fi: Liite %d

en: Resume
fi: Jatka käsittelyä

en: Pause
fi: Tauko

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Thumbnail Sizes
fi: Pikkukuvien koot

en: Alternatives
fi: Vaihtoehdot

note: translators: Used for listing old sizes of currently registered thumbnails
en: %s (old)
fi: %s (vanha)

en: Loading…
fi: Ladataan...

note: Plugin Name of the plugin
en: Regenerate Thumbnails
fi: Regenerate Thumbnails (Luo pikkukuvat uudelleen)

en: Regenerate the thumbnails for this single image
fi: Valmista uudelleen tälle yksittäiselle kuvalle pikkukuvat
