Yhteystiedot

Skrollin asiakaspalvelu ja yhteisö:

Osoitteenmuutokset Osoitteenmuutoslomake
Asiakaspalvelu asiakaspalvelu@skrolli.fi
Discord, IRC, Matrix Skrollin pikaviestimet
Palaute Anna palautetta
Tilaukset tilaaskrolli.fi
Yksityisyys Tietosuojaseloste
Yhteydenotot toimitukseen sähköpostitse:
Julkaisija Skrolli ry
Mediamyynti myynti@skrolli.fi
Aineiston toimitusosoite aineistot@skrolli.fi
Toimitus toimitus@skrolli.fi
Laskutus Laskutustiedot

Skrolli verkossa:

Toimitus

Skrollin toimituksen jäsenten suorat sähköpostiosoitteet:

Vastaava päätoimittaja Mikko Heinonen mikkohoo@skrolli.fi
Päätoimittaja Janne Sirén janne@skrolli.fi
Taitto Manu Pärssinen manu@skrolli.fi
  Susanna Viljanmaa nasu@skrolli.fi
Digipäällikkö Toni Kuokkanen toni@skrolli.fi
Kuvatoimittaja Mitol Meerna mitol@skrolli.fi
Asiantuntijatoimittaja Jarno N. Alanko niklas@skrolli.fi
Talous Anssi Kolehmainen anssi@skrolli.fi
Toimittajat Jari Jaanto jari@skrolli.fi
Jukka O. Kauppinen jukka@skrolli.fi
Ronja Koistinen ronja@skrolli.fi